4524

روزی دار ها

در این بخش می خواهیم توضیحاتی اضافه اعم از (معرفی،فعالیت هاو نیت ها)در اختیار شما قرار دهیم.

خیریه حضرت ابوالفضل(علیه السلام)

دهه 60 بود که خیرگرامی ومؤمن حاج محمد زرگرباشی زمین این درمانگاه را برای تأسیس یک مرکزدرمانی خیریه وقف نمود وآنگاه خیری دیگر بنام حاج محمد طاهری هروی  با انگیزه ای خدا خواهانه مبلغی را برای تأسیس آن اهداء نمود و در ادامه آن

مؤسسه خیریه نیک گستر وصال

به یاری خداوند سبحان و حضرت ولی عصر علیه السلام جمعی از مومنین به نیت ارائه خدمت و ترغیب سایر مومنین وارد امر خیر تاسیس خیریه ای با نام نیک گستر وصال شدند.

خیریه محبان الرضا(علیه السلام)

موسسه خیریه محبان الرضا (ع) مرکزی است فرهنگی، اقتصادی، غیرانتفاعی که توسط تعدادی از خیرین در مشهد مقدس، پایتخت معنوی ایران برای جذب کمک های مردمی در جهت ارتقاء سطح زندگی نیازمندان از سال 1335 فعالیت خود را آغاز نمود. هم اکنون که بیش از 60 سال از عمر با برکت موسسه می گذرد علاوه بر توسعه مکانی موسسه و فعالیت های مختلف معیشتی برای خانواده های تحت پوشش به رشد فرهنگی و بهبود سطح زندگی روانی و مهارت بهتر زیستن ایشان تلاش شده است.

خیریه آبشار عاطفه ها

آبشار عاطفه ها در ماه مبارک رمضان 1380 شمسی در راستای اعتلای سیره عملی امیر المومنان حضرت علی علیه السلام و با توجهات خاصه حضرت ولی عصر عجل الله و با عنایت حضرت حق به پشتوانه ولی نعمتمان حضرت ثامن الحجج علی ابن موسی الرضا علیه السلام به همت چند نفر از نیکوکاران تاسیس گردیده است. این خیریه از همان ابتدای شروع فعالیت با طرح دیدگاههای تخصصی و بررسی های کارشناسی شده و نگرشی پژوهشی به مسائل اجتماعی و فرهنگی تلاش داشته تا زمینه را جهت خدمتگزاری هر چه بیشتر به محرومان جامعه فراهم آورد.